Playboy, który czerpie z życia pełnymi garściami wplątuje swoją asystentkę w swoje sprawy uczuciowe. Całość ma zaskakujący finał. Lektura Nie zostawię Cię ze sklepu TaniaKsiazka dostarczy Ci dreszczyku emocji. Anna Wolf  już się o to postara!

Bawidamek i lekkoduch

Santo Accardi to przystojny Włoch, który świetnie potrafi wykorzystać swój urok, by przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. W dodatku prowadzi dochodowy biznes. Kobiety szaleją na jego punkcie, a on korzysta z ich zainteresowania i wdaje się w szereg przelotnych znajomości. Wiedzie beztroskie życie kawalera i ani myśli o ty by się ustatkować. W końcu na świece jest tyle kobiet, które może uszczęśliwić, więc wielką stratą byłoby, gdyby ograniczył się tylko do jednej partnerki. Santo nie traktuje miłości poważnie, a urok osobisty i majątek pozwalają mu do woli przebierać w kochankach.

Miłosne gry

Lavender Anna Riss, asystentka Santo, z rozbawieniem śledzi liczne romanse szefa. Śmieje się z kobiet, które ulegają jego czarowi. Chociaż mężczyzna ani myśli się ustatkować, każda kolejna partnerka ma nadzieję, że zmieni jego nastawienie do związków i zostanie panią Accardi. Są również takie, które spotykają się z Santo dla pieniędzy, ale jemu wydaje się to nie przeszkadzać. Lavender nie rozumie kobiet, które dają się nabrać na urok jej szefa albo same zabiegają o jego względy. Jednak to nie jej życie, więc postanawia się nie wtrącać. Każdy ma prawo robić co chce. Wszystko zmienia się, gdy Stanto zaczyna się nią wysługiwać w sprawach miłosnych. Choć nie należy to do jej obowiązków, asystentka biznesmana jest zmuszona wysyłać kwiaty jego byłym kochankom i pocieszać ich złamane serca. Tego jest dla Lavender za wiele. Nie pisała się przecież na prowadzenie agencji matrymonialnej. Szef najczęściej działa jej na nerwy, lecz choć sama przed sobą nie chce się do tego przyznać i jej urok Santo nie jest obojętny. On jednak zadaje się być zbyt zajęty prowadzeniem firmy i bujnym życiem erotycznym, by dostrzec, że wartościową kobietę ma tuż pod nosem. Lavender musi się więc jakoś pogodzić z faktem, że nie ma u przełożonego najmniejszych szans na zmianę charakteru ich relacji. Wszystko zmienia się podczas balu charytatywnego. Dziewczyna zostaje oskarżona o to, że chciała uwieść szefa. To prowadzi ją do znacznie większych kłopotów. To stawia przed czytelniczką pytania:

  • co stało się na balu?
  • w jakie tarapaty wpakowała się Lavender?
  • czy Santo wreszcie zwróci na nią uwagę?

Sięgnij po “Nie zostawię Cię” i przekonaj się sama!

O autorce

Anna Wolf jest z zawodu inżynierem, jednak postanowiła podążać za swoją pisarską pasją. Zadebiutowała serią o perypetiach mafiosy, która zyskała sporą popularność. W skład cyklu wchodzą tytuły “Serce gangstera”, “Zemsta gangstera” oraz “Ryzyko gangstera”. Do jej innych powieści należą “Love- hate, Hate- love” i ”Zimowe serca”.

Zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com