Romans jakich mało. Książka łącząca w sobie wątki humorystyczne, a także dramatyczne. Nietypowa historia dwojga osób, która pokazuje, jak niebezpieczna może być miłość zakazana. Książka zdecydowanie godna polecenia dla wszystkich miłośników powieści romantycznych i nie tylko.

Nie zostawię cię” to opowieść, która przedstawia historię dwojga osób, pomiędzy którymi zrodziło się niechciane uczucie. Główna bohaterka stara się bowiem zrobić niemalże wszystko, by uniknąć niepożądanego romansu. Nie jest to jednak łatwe. Tym bardziej, że mężczyzna, który coraz bardziej zaczyna jej się podobać, jest jej szefem. Santo Accardi to niezwykle przystojny Włoch, niewątpliwie wykorzystujący ten fakt i wiodący dość beztroskie życie. Santo ma prawie wszystko, czego potrzebuje. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kobiet, ma pieniądze, własną firmę, która bardzo dobrze się rozwija. Oczywiście w jego życiu nie brakuje także seksu.

Poznajmy więc asystentkę Santiego, o której wcześniej była mowa. Lavender Anna Riss z początku podchodziła do swojego szefa bardzo sceptycznie. Doskonale wiedziała, jaki tryb życia prowadzi i ani trochę tego nie pochwalała. Można powiedzieć, że kobieta zachowywała dystans. Jednak to wszystko nie trwało długo, gdyż Santo zaczął ją wykorzystywać i wysługiwać się nią w dość niesprawiedliwy sposób. Kobieta musi zajmować się przesyłaniem kwiatów byłym kochankom swojego szefa, co uważa za niedorzeczne. Lavender zaczyna czuć niechęć do szefa. Przez znaczną większość czasu mężczyzna niezmiernie ją irytuje. Mimo tego kobieta zaczyna ulegać jego urokowi. Lavender nie może dłużej ukrywać, jak Santo, mimo wszystkiego, na nią działa. Obydwie strony wiedzą, że nie mogą pozwolić sobie na coś więcej, mimo tego rodzi się między nimi romans. Ich relacja staje się zauważalnie inna niż wcześniej, a to prowadzi do wielu przygód, a także kłopotów. Lavender zostaje oskarżona o zachowywanie się w taki sposób, by celowo uwieść swojego pracodawcę. Do czego doprowadzi ta niebezpieczna gra? Od dawna wiadomo przecież, że nie należy łączyć życia prywatnego z pracą. Gdy długo ukrywane emocje i uczucia przejmą kontrolę, nikt nie może się spodziewać, co nastąpi.

Nie zostawię cię” to porywający romans pełen niespodzianek. Jego autorką jest Anna Wolf, polska pisarka, która zasłynęła z serii “Gangsterzy”. Prywatnie mama dwóch córek. Jej debiutancką książką jest “Serce gangstera”. Kobieta tworzy głównie powieści obyczajowe oraz romanse.

Książka - freepik - pl.freepik.com